
Φωτιστικό Πλαφονιέρα LED Viokef Art 4303600
Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 65 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλαφονιέρα με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 21Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 1620Lm. Τάση: 220-240Volt. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Το προϊόν έχει 2 χρόνια εγγύηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 34 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 1.8 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μέταλο, μοντέρνο, για το υπνοδωμάτιο και σαλόνι
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα



132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα