
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (40x40) Rythmos Sebastiao Πετρόλ
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη της εταιρείας Rythmos σε πετρόλ χρώμα με εκρού λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Το ζακάρ ύφασμα από 80% βαμβάκι και 20% polyester την καθιστά ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα