
Ριχτάρι Καναπέ Τριθέσιου (180x280) Rythmos Tusca Grey
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ριχτάρι πολυθρόνας της εταιρείας Rythmos σε γκρι χρώμα. Το ζακάρ ύφασμα από 80% βαμβάκι και 20% polyester το καθιστά ιδανικό για όλους τους μήνες του χρόνου. Συνδυάστε το με τις υπόλοιπες διαστάσεις του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι, λουλούδια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






150×180 εκ, υφαντά, fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες






40×33 εκ, βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα






42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα