
Τραπεζομάντιλο Habitable LOVELY - GRIS - 140X200 CM
Ορθογώνιο, μονοκόματο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο σε διάσταση 140x240 με ριγέ σχέδιο σε γκρι-μπεζ-λευκό χρώμα και κρόσια στο τελείωμα από την εταιρεία Nef-Nef. Ύφασμα από 100% βαμβάκι και βάρους 190gsm με επεξεργασία νηματοβαφής. Ένα τραπεζομάντηλο που θα στολίσει το τραπέζι σας σε κάθε περίσταση.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Ορθογώνιο, μονοκόματο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα

23×44 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα