
Χαλί Διαδρόμου (70x160) Silk Fashion Jaipur Beige
70×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 60×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί διαδρόμου all season από την εταιρεία Silk Fashion. Έχει έθνικ σχέδιο σε μπεζ και εκρού αποχρώσεις. Αποτελείται από νήματα σύνθεσης 40% polyester kai 60% βαμβάκι. Είναι 4 εποχών και μπορεί να τοποθετηθεί σε κάθε γωνιά του σπιτιού σας αναβαθμίζοντας την αισθητική του.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Χρήση χαλιού | Διάδρομοι |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Πρότυπο | Περσικά |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 60 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

70×20 εκ
Σε απόθεμα
60×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
80×10 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
120×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, φυσικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
60×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
157×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

133×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα