
Σουπλά (Φ38) Nef-Nef Homeware Arenia Black
45×30 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό σουπλά σε εκρού χρώμα από την εταιρεία Nef-Nef. Είναι κατασκευασμένο από 100% χαρτί και έχει όψη ψάθας. Ιδανικό για να διακοσμήσετε και να προστατεύσετε την τραπεζαρία σας με στυλ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.14 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

45×30 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ορθογώνιο, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, κύκλος, PVC
Σε απόθεμα
9×7 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC, μονόχρομο
Σε απόθεμα
Σετ

45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα