
Φωτιστικό Οροφής Viokef Arla 4276300 Λευκό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό πλαφονιέρα με μίνιμαλ ύφος, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε λευκό χρώμα. Είναι κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led ισχύος 35Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 2916Lm.*Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 41 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα



LED
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα