
Κάδρο Τοίχου (18x24) A-S Paris 200288A
26×20 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 26×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κάδρο τοίχου με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_E1 σε μαύρο χρώμα και διαθέτει τζάμι στο μπροστινό μέρος. Διαθέτει γάντζο για να κρεμιέται. Ιδανικό κάδρο που θα χαρίσει μοναδικό χαρακτήρα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 26 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 0.311 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Γκρι |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

26×20 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×85 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
2×97 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

47×47 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
47×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
66×113 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×51 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα