
18,81 €
ΠΟΤΗΡΙ ΚΟΛΟΝΑΤΟ ΣΑΜΠΑΝΙΑΣ 200ml TYTO OPTIC - CRYSTAL BOHEMIA - 6 ΤΜΧ
Σετ, για σαμπάνια
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γυάλινο ποτήρι νερού με μίνιμαλ σχεδιασμό σε κίτρινη-μελί απόχρωση. Ιδανικό για νερό, αναψυκτικό ή χυμό. Χωρητικότητα 310ml.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 23 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 1.055 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, για σαμπάνια
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ





Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Για νερό
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για νερό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα




Για νερό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
