
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ22.5x3.2) Espiel Zen Sun SOR112K4
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαθύ πιάτο φαγητού με μοντέρνο σχέδιο σε εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό πιάτο για την σούπα ή τα δημητριακά. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Βαθύ |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 21 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 3.162 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, στρογγυλό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Βαθύ
Σε απόθεμα
Σετ, 4
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Οβάλ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Σετ, σκανδιναβικό, 4

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαθύ, οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
Οβάλ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σετ, 4
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα