
3,99 €
Πιάτο Φρούτου (Φ19) S-D Lunova 207250
Πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σερβίτσιο φαγητού σετ 18 τεμάχια αποτελούμενο από ρηχά πιάτα, βαθιά πιάτα και πιάτα πάστας σε μαύρο και λευκό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Σετ πιάτα κατασκευασμένα από πορσελάνη.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 8.77 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα




Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό



Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα



15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα