
ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑΣ NETTO HM9976.02 ΣΚΕΛΕΤΟΣ Κ.Π. ΣΕ ΜΑΥΡΟ-ΓΚΡΙ ΥΦΑΣΜΑ 55x56x83,5Υεκ
Μοντέρνο, ύφασμα, ξύλο
Διαστάσεις 53×74×58 εκ
Επιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 62,04 € έως 79,99 €:
Με μια ματιά Καρέκλα με μίνιμαλ σχεδιασμό σε μπλε απόχρωση κατάλληλη για την τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Η μαλακή επένδυσή της εξασφαλίζει άνεση, ενώ τα ανθεκτικά πόδια της παρέχουν σταθερότητα και αντοχή. Μπορεί να συνδυαστεί με τα περισσότερα στυλ τραπεζαρίας για να δημιουργήσετε τον χώρο που επιθυμείτε. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 74 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 58 εκ |
| Υψος: | 53 εκ |
| Width | 74 cm, 74 cm, 74 cm, 74 cm |
|---|---|
| Depth | 58 cm, 58 cm, 58 cm, 58 cm |
| Height | 53 cm, 53 cm, 53 cm, 53 cm |
| Total weight | 5.08 kg, 5.08 kg, 5.08 kg, 5.08 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ύφασμα, ξύλο

Ύφασμα, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ύφασμα

Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ύφασμα, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Παράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, ξύλο

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο

Ύφασμα, ξύλο

Ύφασμα, ξύλο

Ύφασμα

Ύφασμα

Δέρμα, ύφασμα, ξύλο



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Δέρμα, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ύφασμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


45×70 εκ
Σε απόθεμα
