
Δίσκοι Διακόσμησης (Σετ 2τμχ) A-S Wild Romance 206247
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει λαβή για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό πλατώ για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας. *Λόγω της φυσικής του κατάστασης είναι πιθανό να παρουσιάσει μικρές διαφορές στο χρώμα.*
| Ποικιλία | Δίσκοι |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Σχήμα | Άτυπα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 40 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.377 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, πλαστικό, οβάλ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα








Οβάλ

Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρες

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα