
16,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης σε μεγάλο μέγεθος από την εταιρεία Soulworks κατασκευασμένο από seagrass, σε απόχρωση ώχρας με μπεζ λεπτομέρειες. Διαθέτει 2 χερούλια για να κάνει εύκολη την μεταφορά του. Ιδανικό για το καθιστικό, το μπάνιο ή οποιοδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό | Λυγαριά |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Soulworks |





Στρογγυλό, λυγαριά, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Σετ
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
