
Ράφι Bron-Φυσικό σκούρο-Ανθρακί
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×90×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό ράφι τοίχου από την εταιρεία Soulworks με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ρατάν, σε φυσική μπεζ απόχρωση. Έχει δύο ψάθινες επιφάνειες και μπορείτε να το κρεμάσετε από όποια πλευρά θέλετε. Μπορείτε να το τοποθετήσετε στην κουζίνα, την κρεβατοκάμαρα, το σαλόνι ή οποιοδήποτε άλλο εσωτερικό χώρο θέλετε να διακοσμήσετε.
| Πλάτος: | 90 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Υψος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 90 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Soulworks |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα







169×96×26 εκ, μοντέρνο, ίσιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Ξύλο
Σε απόθεμα








Πεύκο

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
10×40×20 εκ, μοντέρνο, ίσιο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, σκανδιναβικό, ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, ίσιο, λαμινατέ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα