
Δίσκος Διακόσμησης (Φ24x7) Mod 68521
Ψάθα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος διακόσμησης από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένος από φυσική ψάθα υδρουάκινθου σε μπεζ χρώμα με λαβή για εύκολη μεταφορά. Ιδανικός για να τον τοποθετήσετε στο τραπεζάκι σαλονιού ή την τραπεζαρία και να δημιουργήσετε την διακόσμηση που επιθυμείτε.
| Υλικό | Ψάθα |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Ψάθα
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ψάθα, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Οβάλ
Σε απόθεμα
Ψάθα, οβάλ
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ψάθα, τετράγωνη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ψάθα, οβάλ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη, οβάλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμα

Δίσκοι, ψάθα, άτυπη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμα










Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα