
Δίσκος Σερβιρίσματος (Φ34x1.5) Tria By Espiel LTC33K8-1
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος σερβιρίσματος από την εταιρεία Tria By Espiel σε μπεζ χρώμα με καφέ λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένος από πλαστικό υλικό PVC. Προσφέρετε στους καλεσμένους σας τον καφέ ή το ποτό τους και εντυπωσιάστε τους.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 39 cm |
| Depth | 39 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Tria |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα






Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, 4, κεραμικό

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα