
Κηροπήγια Signes Grimalt Κηροπήγιο
Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση για ρεσώ από την εταιρεία Espiel σε γκρι χρώμα και μοντέρνο σχέδιο που έχει ακατέργαστο φινίρισμα. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κλέψτε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 9 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Εσωτερικού χώρου, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο

Ρουστίκ

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ξύλο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, σετ, εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα