
Διακοσμητικό Βάζο (Φ15x27.5) Espiel CER2302
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Espiel σε λευκό χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες και έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κλέψτε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα ψεύτικα διακοσμητικά λουλούδια. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο

Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό


Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα