
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x220) Whitegg Z135-5 Black
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αλέκιαστο τραπεζομάντηλο 140x140 σε μαύρο χρώμα της εταιρείας Whitegg. Ύφασμα από 100% polyester που κάνει το τραπεζομάντηλο αλέκιαστο και προστατεύει το τραπέζι από τυχόν υγρά. Τοποθετήστε το στο τραπέζι της κουζίνας σας για μια όμορφη εμφάνιση.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
38×29 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


23×2 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

38×29 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, κεντημένο
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα
Κεντημένο, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα



42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα