
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη Βελουτέ (45x45) Whitegg D0160-4
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε χρυσές-ασημί χρώμα με φλοράλ σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα είναι βελουτέ από 100% polyester που καθιστά την μαξιλαροθήκη ανθεκτική. Διαθέτει κλείσιμο με φερμουάρ. Στολίστε την στο κρεβάτι ή στο σαλόνι σας για μια ζεστή ατμόσφαιρα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Βελουτέ |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο

20×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×60 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα

40×60 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα