
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (45x45) Whitegg D0157-1
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε μπεζ-καφέ χρώμα από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα είναι από 100% polyester που καθιστά την μαξιλαροθήκη ανθεκτική. Διαθέτει κλείσιμο με φερμουάρ. Στολίστε την στο κρεβάτι ή στο σαλόνι σας για μια ζεστή ατμόσφαιρα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Καφέ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×60 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα