
Διακοσμητικό Μαξιλάρι 2 Όψεων (40x60) S-F Antillia Multicolore CD822007
40×60 εκ, μοντέρνο, διάμετρος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε λευκό χρώμα, με γεωμετρικό σχέδιο και πράσινες λεπτομέρειες. Η σύνθεσή της από 100% βαμβάκι και έχει διακοσμητικές φουντίτσες στις 4 γωνίες. Συνδυάστε την με την υπόλοιπη διακόσμησή σας για να δώσετε μοναδική όψη στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.123 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×60 εκ, μοντέρνο, διάμετρος
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, βαμβάκι

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα


45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ορθογώνιος, βαμβάκι

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



45×45 εκ
Σε απόθεμα
60×40 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα