
Πλαστικό Τραπεζομάντηλο Ροτόντα (Φ160) L-C Cerise 1710818
28×45 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×44 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλαστικό τραπεζομάντηλο ροτόντα σε μπορντώ αποχρώσεις με πράσινες-μουσταρδί-ροζ λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Το υλικό κατασκευής του είναι 100% PVC πολύ ανθεκτικό και πρακτικό, καθώς δεν το διαπερνούν υγρά και καθαρίζεται απλά με πανί. Η κάτω πλευρά είναι από πολυπροπυλένιο.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 44 εκ |
| Υλικό | Pvc |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Depth | 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.65 kg, 0.65 kg, 0.65 kg, 0.65 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

28×45 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
38×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×23 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×26 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, μονοκόματο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, πολυεστέρας, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα