
Πλαστικό Τραπεζομάντηλο Ροτόντα (Φ160) L-C Kitchen Multico 1710804
29×44 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 28×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλαστικό τραπεζομάντηλο ροτόντα σε λευκό-κόκκινο χρώμα και μοντέρνο σχέδιο με πράσινες λεπτομέρειες. Το υλικό κατασκευής του είναι 100% PVC, πολύ ανθεκτικό και πρακτικό καθώς δεν το διαπερνούν υγρά και καθαρίζεται απλά με πανί. Η κάτω πλευρά είναι από πολυπροπυλένιο.
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Pvc |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 28 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.65 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο,Λευκό |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

29×44 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα


37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα

43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
42×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
25×3 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
42×27 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
39×27 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα