
Πατάκι Μπάνιου (50x80) Nef-Nef Homeware Delight Sky
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου από την εταιρεία Nef-Nef σε γαλάζια απόχρωση με ανάγλυφη επιφάνεια. Είναι κατασκευασμένο από 55% polyester και 45% βαμβάκι βάρους 1100gsm με βελουτέ υφή. Διαθέτει αντιολισθητική πίσω πλευρά για μεγαλύτερη ασφάλεια.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας, Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.264 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι, τετράγωνο
Σε απόθεμα
50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Χαλιά μπάνιου, βαμβάκι, σε τεμάχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα



Σετ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα