
ΧΑΛΑΚΙ ΜΠΑΝΙΟΥ 55x85cm GUY LAROCHE - CALYPSO SKY
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου από την εταιρεία Nef-Nef σε πετρόλ απόχρωση με ανάγλυφη επιφάνεια. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι βάρους 1700gsm. Διαθέτει αντιολισθητική πίσω πλευρά για μεγαλύτερη ασφάλεια.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm |
| Depth | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.795 kg, 0.795 kg, 0.795 kg, 0.795 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

59×52 εκ, βαμβάκι, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×13 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

40×60 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι, τετράγωνο
Σε απόθεμα

50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα