
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) Espiel FEX204
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης με διάτρητη επιφάνεια ανθρακί χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό και διαθέτουν χερούλια για εύκολη μεταφορά. Το σετ περιλαμβάνει 2 Καλάθια χωρητικότητας 2 Lt, 1 Καλάθι χωρητικότητας 5 Lt, 1 Καλάθι χωρητικότητας 13 Lt. Ιδανικά για όλα τα δωμάτια του σπιτιού, για να τακτοποιήσετε μικροαντικείμενα ή παιχνίδια στο παιδικό δωμάτιο.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σετ καλαθιών | Σετ |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 35 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.785 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Τετράγωνο, λυγαριά, διάμετρος

Στρογγυλό

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό


Στρογγυλό


Σετ


Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Τετράγωνο, διάμετρος
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα