
Καλάθι Αποθήκευσης (29x35.5x13.5) F-V Folk Black 138801A
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευση με διάτρητη επιφάνεια μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό και διαθέτει χερούλια για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό καλάθι για όλα τα δωμάτια του σπιτιού, για να τακτοποιήσετε μικροαντικείμενα ή παιχνίδια στο παιδικό δωμάτιο. Χωρητικότητα 4 Lt.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.18 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα






Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Τετράγωνο, διάμετρος
Σε απόθεμα


Τετράγωνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ενσύρματο, σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα