
Leia Σετ Ποτήρια Ουίσκι από Γυαλί.
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια σαμπάνιας σε σχήμα flute με μίνιμαλ σχεδιασμό. Το σετ περιλαμβάνει 6 ποτήρια κατασκευασμένα από διάφανο γυαλί με χωρητικότητα 250ml. Ιδανικά ποτήρι για να πίνετε τη σαμπάνια σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.95 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ



Σετ, για νερό, πλάτος
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για σφηνάκια, πλάτος, ύψος
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Για νερό
Σε απόθεμα
Για κρασί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Για σαμπάνια
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Σετ, για νερό
Σε απόθεμα


Για σαμπάνια
Σε απόθεμα
Σετ, για σαμπάνια
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα