
84,57 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τεχνητό φυτό σε πράσινες αποχρώσεις κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Είναι τοποθετημένο σε μπεζ ξύλινη γλάστρα με μεταλλικό σκελετό. Διαθέτει σχοινί για να τη κρεμάτε. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε με ευκολία τον εσωτερικό ή τον εξωτερικό σας χώρο.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.88 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |






Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα






Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα