
7 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό φυτό. Αποτελείται από γλαστράκι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε κίτρινο χρώμα (δολομίτη), πράσινο πλαστικό φυτό και τεχνητές πέτρες. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 1.05 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Διάμετρος
Σε απόθεμα



















Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα


60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα