
Τσαγιέρα με σουρωτήρι INFUSION Viva Scandinavia V27801, 1 L, Καπάκι σιλικόνης, Διαφανές
Γυαλί, με σουρωτήρι, Έως 1λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρεςΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοσομετρητής κανάτα των 1000ml για να σας βοηθήσει στην μαγειρική σας. Η κανάτα μεζούρα είναι κατασκευασμένη από διάφανο γυαλί και σας δίνει την δυνατότητα να μετρήσετε σε γραμμάρια και ml.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Χωρητικότητα | Έως 1λ. |
| Width | 16 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.323 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί, με σουρωτήρι, Έως 1λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τσάι, 1.6 - 2λ.


Ρέτρο, γυαλί, Έως 1λ.

Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τσάι, 1.1–1.5λ



1.6 - 2λ.

2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί, Έως 1λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Με σουρωτήρι, διάμετρος, 1.6 - 2λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες

2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Έως 1λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
1.1–1.5λ, 1.6 - 2λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για τσάι
Σε απόθεμα
2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες

1.1–1.5λ
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα