
Μαξιλάρι Καρέκλας (Φ38) A-S Round Chairpad Khaki 131649K
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό μαξιλάρι καρέκλας στο χρώμα της τερακότας. Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από 100% βαμβάκι, ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι από ανακυκλωμένο βαμβάκι. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα. Ιδανικό μαξιλάρι για να ανανεώσετε την αισθητική του χώρου σας.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 38 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.71 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


45×45 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×2 εκ, σε καρέκλες, διάμετρος
Σε απόθεμα
70×70 εκ, σετ, κήπου

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε παλέτες

38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
39×2 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε παλέτες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες


Σετ
Σε απόθεμα
Σε ξαπλώστρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

40×40 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


18×35×53 εκ
Σε απόθεμα