
Γούνινη Μαξιλαροθήκη Pelt 28 της Teoran Διάσταση: Μαξιλαροθήκη Pelt 28 - 45x45cm
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Silk Fashion σε καφέ χρώμα με μπεζ-πράσινες λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 50% βαμβάκι και 50% πολυεστέρα. Έχει εκτύπωση με laser πάνω σε ψαθωτό πανί. Διαθέτει κλείσιμο με φερμουάρ. Ιδανική για αν διακοσμήσει το χώρο σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Μπεζ,Πράσινο |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι

60×30 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι

45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
40×40 εκ, βαμβάκι, πουά
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα