
Ποτήρι Νερού Κολωνάτο 650ml S-D Nora 202152
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι νερού διάφανο με κλασικό σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κρύσταλλο και έχει χωρητικότητα 450ml. Ιδανικό ποτήρι για το νερό σας.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.17 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Κρυστάλλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα

Για κοκτέιλ
Σε απόθεμα

Για σαμπάνια
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Για σαμπάνια
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για νερό
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για νερό
Σε απόθεμα





Για νερό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα