
Ποτήρι Σαμπάνιας Κολωνάτο 300ml S-D Nora 202155
Για σαμπάνια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι για πότο gin διάφανο με κλασικό σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί και έχει χωρητικότητα 700ml. Ιδανικό ποτήρι για κοκτέιλ με τζιν ή Aperol.
| Είδος ποτηριών | Για κοκτέιλ |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 1.3 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για σαμπάνια
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Για σαμπάνια
Σε απόθεμα
Για νερό
Σε απόθεμα



Για νερό
Σε απόθεμα

Για νερό
Σε απόθεμα

Για νερό
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα







Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα







Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα