
Καλάθια Bilbao Φυσικό Rattan Σετ 2 τμχ D46xH50cm/D36xH35 cm Eightmood
Στρογγυλό, λυγαριά, σετ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης ψάθινα σε 2 μεγέθη. Διαθέτουν ύφασμα εσωτερικά το οποίο αφαιρείται και πλένεται. Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι, στο μπάνιο στην κρεβατοκάμαρα ή όπου αλλού χρειάζεται να οργανώσετε μικροπράγματα.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Σετ καλαθιών | Σετ |
| Width | 32 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 1.13 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Στρογγυλό, λυγαριά, σετ



Σετ
Σε απόθεμα
Λυγαριά, σετ, σε τεμάχια

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, σετ

Σετ
Σε απόθεμα





Σετ
Σε απόθεμα

Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Τετράγωνο, ύφασμα, σετ

Σετ

Σετ


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα