
Κουρτίνα Μπάνιου (180x200) Με Κρίκους San Lorentzo Stars
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μπάνιου σε λευκό χρώμα με πολύχρωμες λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πολυεστερικό αδιαβροχοποιημένο ύφασμα. Περιλαμβάνονται 12 κρίκοι κρεμάσματος.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Πολύχρωμο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimitracas S.A. |

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
2×22 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

2×22 εκ
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα




29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα