
Στόρι (120x180) L-N Red 350012018033
135×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 75×4 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στόρι 60Πx180Υ μέτριας σκίασης ιδανικό για τοποθέτηση σε παράθυρα ή πόρτες στην κουζίνα και στους υπόλοιπους χώρους του σπιτιού. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα 100% polyester σε κόκκινη απόχρωση. Περιλαμβάνεται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Για να ανοίξει το στόρι και να μπει φως στο χώρο σας, απλά τραβάτε το σχοινάκι για να τυλιχτεί στο ρολό. Όταν το τραβήξετε από την άλλη πλευρά ξετυλίγεται από το ρολό και κατεβαίνει. Το στόρι είναι σύνολο 60εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού.
| Πλάτος: | 75 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 4 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 75 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.44 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

135×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
62×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
137×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
77×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
98×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

62×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
110×7 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
93×6 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
75×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μπαμπού
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
62×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα