
Απλίκα Τοίχου Eurolamp Eris 145-22413
LED, γυαλί, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Eurolamp σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε ασημί νίκελ χρώμα και λευκό γυαλί. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα Led έως 10W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 220Volt. Εγγύηση 2 χρόνια.
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 30 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

LED, γυαλί, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

LED, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED, γυαλί, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
LED, σκανδιναβικό
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα