
Απλίκα Εξωτερικού Χώρου Faro Doro 71907 Σκούρο Γκρι
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Eurolamp σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από αλουμίνιο σε μαύρο χρώμα, με ακρυλικό υλικό και μεταλλική βάση τοποθέτησης. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 9Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 630Lm. Τάση: 100-240Volt. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 57 cm |
| Depth | 46 cm |
| Height | 43 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμα
LED, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα



LED, 230V
Σε απόθεμα
LED, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα





Πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα