
Απλίκα Τοίχου LED Eurolamp 145-21503
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Eurolamp σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από αλουμίνιο, μέταλλο και ανοξείδωτο ατσάλι σε ασημί nickel χρώμα. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 10Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 600Lm. Τάση: 100-240Volt. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 62 cm |
| Depth | 55 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 0.84 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα

LED


LED, μοντέρνο, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, 230V
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Πλαστικό
Σε απόθεμα



230V
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα