
5,2 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό γλαστράκι με τεχνητό φυτό. Αποτελείται από μαύρο κεραμικό κασπώ και πράσινο φυτό κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους. Ύψος γλάστρας: 10εκ.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Πράσινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

































Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα