
Δοχείο Αποθήκευσης 5lt Espiel Large JAR109K4
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο τροφίμων χωρητικότητας 1000ml. Το δοχείο είναι από ανθεκτικό πλαστικό υλικό. Έχει καπάκι που κλείνει αεροστεγώς από ξύλο bamboo. Είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων χωρίς το καπάκι. Μπορείτε να τοποθετήσετε μέσα ρύζι, δημητριακά, όσπρια ή ότι άλλο επιθυμείτε. Τα δοχεία της ίδιας συλλογής μπορούν να στοιβαχτούν το ένα πάνω στο άλλο.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 500-1000μλ |
| Width | 20 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.38 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό, γυαλί, 500-1000μλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα