
Παπλωματοθήκη Μονή (160x240) Dimcol Forest 312 Grey
Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παπλωματοθήκη υπέρδιπλη σε γκρι χρώμα, με μαύρες-λευκές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο της εταιρίας Dimcol.Η σύνθεση του υφάσματος είναι από 70% βαμβάκι 30% polyester144 κλωστών, που την καθιστά απαλή και ανθεκτική. Διαθέτει κλείσιμο με φερμουάρ. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Συσκευασία polybag.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Κούμπωμα | Με φερμουάρ |
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Μονό κρεβάτι, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, βαμβακερό σατέν, σατέν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, διπλό κρεβάτι, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Μονό κρεβάτι, βαμβάκι, με κουμπία

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, λινό, λουλούδια


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα