
Παπλωματοθήκη Υπέρδιπλη (220x240) Dimcol Forest 312 Grey
220×240 εκ, βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παπλωματοθήκη μονή σε γκρι χρώμα, με μαύρες-λευκές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο της εταιρίας Dimcol.Η σύνθεση του υφάσματος είναι από 70% βαμβάκι 30% polyester144 κλωστών, που την καθιστά απαλή και ανθεκτική. Διαθέτει κλείσιμο με φερμουάρ. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Συσκευασία polybag.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Κούμπωμα | Με φερμουάρ |
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

220×240 εκ, βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Μονό κρεβάτι, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, βαμβακερό σατέν, σατέν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, διπλό κρεβάτι, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Μονό κρεβάτι, βαμβάκι, με κουμπία

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, λινό, λουλούδια


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα