
vidaXL Μαξιλάρια Καρέκλας με Πλάτη 4 τεμ. Κρεμ 100x50x7εκ. Ύφασμα
50×7 εκ, σε καρέκλες, σετ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό μαξιλάρι καρέκλας σε εκρού χρώμα. Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από 100% βαμβάκι, ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι από ανακυκλωμένο βαμβάκι. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα. Ιδανικό μαξιλάρι για να ανανεώσετε την αισθητική του χώρου σας.
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Width | 38 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.63 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

50×7 εκ, σε καρέκλες, σετ

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

100×40 εκ, σε καρέκλες, σε παγκό

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε παλέτες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

100×50 εκ, σε καρέκλες, σετ

50×7 εκ, σε καρέκλες, σετ

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
50×7 εκ, σε καρέκλες, σετ

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×2 εκ, σε καρέκλες, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

100×50 εκ, σε καρέκλες, σετ


100×7 εκ, σε καρέκλες, σετ

100×50 εκ, σε καρέκλες, σετ

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες


Σε παλέτες


Σε παλέτες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

100×50 εκ, σε καρέκλες, σετ

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα