
Μαξιλάρι Καρέκλας Δίχρωμο Reli Grey/Light Grey 38x38x2cm
38×2 εκ, σε καρέκλες, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας σε μπεζ χρώμα. Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από 100% polyester, ενώ το εσωτερικό γέμισμα από πολυεστερική βάτα. Διαθέτει κορδελάκια για να δένει στην καρέκλα.
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 3 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.23 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

38×2 εκ, σε καρέκλες, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε παλέτες


Κήπου

Κήπου

100×40 εκ, σε καρέκλες, σε παγκό

37×37 εκ
Σε απόθεμα



Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες


38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
45×5 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Σετ, κήπου

Σε παλέτες

50×7 εκ, σε καρέκλες, σετ

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ


Κήπου



Σε καρέκλες, στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες

Σε ξαπλώστρες


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα