
Ράφια Τοίχου (Σετ 3τμχ) F-V Cube Grey 138957D
30×30×12 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 9×25×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κύβοι ράφια τοίχου σετ 3 τεμάχια από MDF υλικό σε γκρι χρώμα. Τοποθετήστε τα σε έναν κενό τοίχο για να δημιουργήσετε μια μοντέρνα σύνθεση. *Οι βίδες στερέωσης δεν περιλαμβάνονται.*
| Πλάτος: | 25 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Υψος: | 9 εκ |
| Width | 25 cm |
|---|---|
| Depth | 25 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.95 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

30×30×12 εκ
Σε απόθεμα

76×160×33 εκ, μοντέρνο, ματ


Τετράγωνο
Σε απόθεμα




Ξύλο

58×10×4 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Ξύλο
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ίσιο, σετ
Σε απόθεμα

28×28×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ , πεύκο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα